7. 2. 2012

Random stuff :)


Popravde, dnes som chcela prvý krát nafotiť outfit a véľmi som sa tešila. ALE, tá nechutnáfujhnusnánikdynekončiaca zima ma odradila. Musím nájsť nejaké dobré miesto doma alebo v paneláku, kde sa budem môcť cvaknúť bez toho, aby mi umrzli ruky (alebo foťáku objektív) alebo udivených pohľadov okoloidúcich. Preto aspoň tento "o ničom" post, kde Vám ukážem pár nepodarených fotiek z môjho blackberryho. Ospravedlňujem sa - zajtra bude kvalita lepšia!

áno áno, ružový obal :P
milujem Beatles - hlavne Paula McCartneyho :)
a toto je ten batôžtek o ktorom som písala v Spring wishliste.

Ešte krásny deň :)
Spring wishlist

spring wishlist

1)Hnedý kožený batoh: tento typ batôžtekov á la "idem na vandrovku" zbožňujem. Kúpila som si podobný na zimu, s bledou kožušinkou. Ale leto sa blíži (to bolo trošku sarkastické) a tento batoh je dokonalý!
2)Perové náušnice: Áno, áno. Som malý hipster a milujem pierka. Preto by som si chcela prikúpiť pár nových párov :)
3)Kruhový šál: Aj vy milujete tieto šály ako ja? sú pre mňa veľmi praktické a skvele vyzerajú!
4)Džínsové šortky: Takéto vintage looking šortky sa mi veľmi páčia a chcela by som ich nájsť v nejakom secondhande, ktoré by boli naozaj vintage.
5)Červené conversky: Som converse lover! a proste potrebujem červené :)
 6)Mokasíny: Áno, viem, že toto nie je voľba väčšiny fashion blogeriek, ale myslím si, že takéto mokasínky sú mimoriadne pohodlné a teplučké.
7)Svetre: Tie sa vždy hodia, najmä v tejto ruskej zime, ktorá bude ževraj pokračovať až do "zimojari"  :D

A na čo sa tešíte vy okrem slniečka, pár stupňov nad nulou a jarných prázdnin?
Ďakujem Vám veľmi pekne za krásne ohlasy k videu.

6. 2. 2012

"Will you be my Valentine?" make-up & hair tutorial :)

Prepáčte, že som sa sem na blog tak nehorázne dlho neozvala, ale úprimne som myslela, že môj blog nikto nenájde a nemá zmysel tam niečo písať. Dnes som si to rozmyslela a  pripravila som video, v ktorom Vám chcem ukázať ako na jednoduchý valentínsky "look". Ospravedlňujem sa za hroznú kvalitu - video bolo natáčané cez webkameru, ale šporím na zrkadlovku, takže sa tešte! :)


!!!prepáčte za link na iný blog vo videu, ale ten som si založila neskôr, keď som si myslela, že tento je beznádejný :D !!!

Budem rada, ak svoj názor vyjadríte v komentároch. :)